برش فلزات

ابزار برش فلز:

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد

در این دنیای تولیدی که دائماً در حال تغییر است ، اشتیاق به برش فلز برای ماندن در جلو بسیار مهم است. ما در آن اشتیاق مشترک هستیم. با درک دقیق واقعیت های تجاری شما ، ما ابزارها و راه حل های برش فلزات را ارائه می دهیم که مطابق با اهداف شرکت شما باشد. ما با هم آینده تولید را شکل می دهیم.برش فلزات

لوله درز مستقیم صنعتی ۴ اینچ

مشخصات انواع ورق و قیمت آن ها

ابزار چرخش:

برای هر کاربردی ابزار چرخش ما تراشه ها ، عمر ابزار و لرزش را کنترل می کند. این باعث می شود که کنترل خود را حفظ کنید ، زمان ماشینکاری خود را به حداکثر برسانید و از رقابت جلوتر باشید.

قیمت تیرآهن 14 در تهران

از مقاومت و عمر ابزار استفاده کنید:

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

آخرین موفقیت در فناوری درجه درج است. این باعث می شود تمام کریستالهای موجود در لایه پوشش آلومینا در یک جهت قرار داشته باشند ، و به مقاطع سطح جدیدی از مقاومت در برابر سایش و طول عمر ابزار می دهد ابزار تقسیم و شیار زدنبا ابزار برش ما برای جدا کردن و شیار دادن ، بهره وری بالا و عمر طولانی ابزار دارید ، به شما کمک می کند اجزای زیادی را از درب کارگاه خارج کنید. بعد جدیدی در جدایی به صفحه ابزارهای تقسیم و شیار بروید چالش: تیغه های جداکننده معمولی از ضعف بار خود در برابر بارهای ناشی از ارتعاش زیاد رنج می برند. راه حل: بازنگری در طراحی ابزار ، بار حاصل را به قوی ترین قسمت منتقل می کند و انحراف و سر و صدا را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.برش فلزات

قیمت ورق کارتن پلاست

ابزارهای رشته ای:

طیف گسترده ای از ابزارهای رزوه ای به شما کمک می کند تا به راحتی ویژگی های پیچیده اجزا را تولید کنید. ما ابزارهای متنوعی را برای سازه های مختلف ، پروفیل های رزوه و رزین ها ، برای نخ های داخلی و داخلی ارائه می دهیم. برای تولید موضوعات با کیفیت و تولید ، شما به مکان مناسب رسیده اید. بهترین روش: ماشینکاری سنبههنگام ماشینکاری نخ های داخلی روی سنبه ، کاهش ارتعاش یکی از نگرانی های اصلی است. CoroThread® 266 سخت و ترکیبی با Silent Tools این چالش را برطرف می کند. نتیجه؟ موضوعات با کیفیت بالا

قیمت پروفیل

ابزار فرز:

خواه در حال فرز سطوح صاف ، شانه ها ، اسلات ها ، چرخ دنده ها یا اشکال سه بعدی پیچیده باشید ، شما فرز مورد نیاز خود را در اینجا خواهید یافت. ابزارهای فرز کارآمد ما به شما مزیت رقابتی می دهند و به شما کمک می کنند تا بازده خود را حفظ کنید.

قیمت ورق سیاه روز

سیستم های ابزار:

اگر به دنبال یک سیستم ابزار مدولار کلاس جهانی هستید که کارایی و انعطاف پذیری را فراهم کند ، آنچه در اینجا نیاز دارید را پیدا خواهید کرد. رابط های پیشرو ما ، Coromant Capto® ، CoroTurn® SL و Coromant® EH ، به شما کمک می کنند کار را به درستی انجام دهید. گزینه های تغییر سریع ما همچنین استفاده از دستگاه شما را افزایش می دهد.

باورهای غلط در مورد فولاد ضد زنگ

  1. به صفحه سیستم های ابزار بروید
  2. سریع واحد های بست را تغییر دهید

واحدهای بست سریع تغییر زمان صرف شده برای اندازه گیری ، تنظیم و تغییر ابزار را کاهش می دهد ، و امکان استفاده بهتر از ماشین را فراهم می کند. برنامه تغییر سریع Coromant Capto® شامل واحدهای بست سازگار با ماشین برای رابط های مختلف برجک و مارک های ماشین است.واحد بستن را برای دستگاه خود پیدا کنید.برش فلزات

درج و نمرات:

آلیاژهای فلزی

صرف نظر از اندازه ، ماده یا طرح ، درجه درج مورد استفاده شما می تواند در تولید شما تفاوت ایجاد کند. انتخاب درجه درج مناسب برای عملکرد خاص ماشینکاری ، به شما کمک می کند از رقابت جلوتر باشید.

آشنایی با فاکتورهای تعیین قیمت میلگرد

  1. به صفحه درج ها و نمرات بروید
  2. چگونه یک درج ساخته می شود
  3. دنیای برش فلز بدون درج یکسان نخواهد بود. درج ها از خود ساخته شده اند
  4. برخی از سخت ترین مواد در جهان است. بنابراین ما به مرکز تولید در Gimo ، سوئد رفتیم
  5. ببینید که چگونه درج ساخته شده است.برش فلزات

ماشینکاری دیجیتال:

در فرآیندهای بهینه سازی شده ، یافتن جایی برای پیشرفت بیشتر ممکن است چالش برانگیز باشد. راه حل را می توان در نرم افزار پیشرفته و ابزارهایی یافت که از تولید دیجیتال شما پشتیبانی می کنند ، از برنامه ریزی و طراحی تا ماشینکاری و تجزیه و تحلیل ماشینکاری.ابزار جامد گرد:

 

ساخت آهن چگونه انجام می شود

دامنه ابزار جامد گرد انواع برنامه ها را در مناطق حفاری کاربید جامد ، فرز ، ضربه زدن HSS ، تغییر مسیر و رزوه گذاری پوشش می دهد. هر ابزار جامد گرد برای پاسخگویی به خواسته های کیفیت بالا ، دقت و حداکثر بهره وری طراحی شده است تا بتوانید از فرآیند ماشینکاری خود بیشترین بهره را ببرید.