سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت

در جنوب لس آنجلس ، درست در شمال LAX ، محله تاریخی ساحل Playa del Rey قرار دارد. این محله ساحلی یکی از نقاط محبوب مردم محلی برای تفریح در زیر آفتاب ، گشت و گذار و شن و ماسه است. تابستان گذشته ، یک پروژه نوسازی برای اسکله مک گورک بیچ آغاز شد تا جایگزین فولاد و بتن ملایم خورنده با مواد مقاوم در برابر محیط لب شور شود.سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد

پروژه اسکله ساحلی مک گورک

آشنایی با فاکتورهای تعیین قیمت میلگرد

Playa del Ray یک جامعه ساحلی در جنوب غربی LA است که درست در سمت شمال فرودگاه LAX و درست در جنوب Marina Mar Rey واقع شده است. در انتهای شمالی Playa del Rey همان چیزی است که مردم محلی آن را “ساحل انگشتان پا” می نامند ، نامی که از مانور موج سواری “بالای انگشتان پا” یا معروف تر “han hang ده” گرفته شده است. یکی از نقاط دیدنی این قسمت از ساحل ، خروجی اقیانوس ساحلی مک گورک است که مسافران هواپیمایی هنگام پرواز از LAX می توانند این اسکله را مشاهده کنند.این اسکله بیش از 40 سال پیش برای محافظت از شناگران در برابر جزر و مد و کاهش فرسایش ساخته شده است.

قیمت تیرآهن 14 در تهران

برخلاف بسیاری از اسکله های طبیعی از سنگ و شن و ماسه ، این اسکله از بتن و فولاد کربنی ساخته شده است که در انتها موانع محافظتی موج دارد. پس از سالها غوطه ور شدن در آب اقیانوس و قرار گرفتن در معرض جو شور ، اجزای فولادی دچار زنگ زدگی شدید و خراب شدن شدند تا جایی که دروازه ورودی زنگ زده و موانع موجی ناکارآمد شدند. این شهر تصمیم گرفت دروازه های اسکله و موانع موج را با مواد مقاوم در برابر خوردگی مانند فولاد ضد زنگ و فایبرگلاس جایگزین کند.

لوله درز مستقیم صنعتی ۱۱.۴ اینچ

فولاد ضدزنگ در سواحل دریایی

سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت

به دلیل جو بسیار خورنده و محیط دریایی سواحل اقیانوس آرام ، فولاد ضد زنگ 316 / L برای جایگزینی اجزای سازه ای فولاد کربنی تعیین شد. نوع 316 ضد زنگ دارای محتوای نیکل بالاتر و مولیبدن اضافه شده برای افزایش خصوصیات ضد خوردگی است. در این نوع پروژه های ساحلی ، مهندسان یا معماران برای یک لایه اضافی از دفاع ، فولاد ضد زنگ نوع 316 یا Duplex را تعیین می کنند. هر دو آلیاژ ویژگی های مکانیکی بهبود یافته ، محافظت در برابر خوردگی از نوع ضد زنگ 304 را افزایش داده و بسیار بیشتر از فولاد گالوانیزه و آلومینیوم هستند.سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت

قیمت پروفیل

مشخصات سازه ای

مشخصات ورق سیاه ST37 ، ST52 و A516 چیست

اشکال ساختاری مورد استفاده در این موانع موج بخشی از سیستم عامل استاندارد A6 ما است. در کنار اندازه های استاندارد سازه ای خود ، ما همچنین مجموعه ای بی پایان از پروفیل های سفارشی را در هر دو فولاد ضد زنگ و کربن ارائه می دهیم که می تواند در انواع برنامه های معماری یا صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

بیشترین استفاده از فلزات در صنعت ساختمان

فن آوری جوشکاری لیزر ما پیکربندی واضح و مربع لبه ای را ایجاد می کند که برای نما ، ورودی و سایر طرح های AESS بسیار مناسب است. امروز برای کمک به پروژه صنعتی یا معماری بعدی خود با استفاده از پروفیل های فولادی ، با تیم ما تماس بگیرید.

5 واقعیت سریع در مورد قالب گیری تزریق فلز

پندارویس تولیدی در آناهیم ، کالیفرنیا وظیفه طراحی ، مدل سازی و ساخت دروازه های جدید ، نرده ها و موانع حفاظت موج را برای پیمانکار بر عهده داشت. اجزای فولادی این پروژه شامل چندین پروفیل 316 / L مختلف از جنس استنلس استیل شامل تیرهای فلنج پهن ، زاویه ، کانال ها و لوله های مربع و مستطیل بود.

کوره بلند چیست و چه کاری انجام می دهد

پرتوهای W استفاده شده استاندارد 8 ”و زوایای آن 3x3x3 / 8 استاندارد بودند. لوله مورد استفاده یک مستطیل 8 × 2 اینچی سفارشی بود که می تواند در تاسیسات ما در کانرو ، تگزاس در داخل کشور تولید شود.سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت

مشخصات انواع ورق و قیمت آن ها