فولاد Galvanized

فولاد Galvanized با پوشش فولاد روی روی تولید می‌شود . خواص فولاد گالوانیزه یک ترکیب منحصر به فرد است که آن را برای استفاده در کاربردهای داخلی و خارجی مثل اجسام خودرو ، لوازم خانگی، مهره‌ها و پیچ‌ها ، بام‌ها و میل‌گرد رسم می‌کند .مقاومت خوردگی با توجه به انجمن Galvanizers آمریکا ، فولاد گالوانیزه در برابر خوردگی برابر با ۱۰۰ برابر بهتر از فولاد uncoated مقاومت می‌کند .ظاهر سطحی فولاد گالوانیزه یک ظاهر مات و خاکستری دارد . روکش روی که با استفاده از electrogalvanizing اعمال می‌شود is از فولاد گالوانیزه است که با برانگیختگی دسته‌ای یا پیوسته ساخته شده‌است و باعث پایان کیفیت بالاتر در هنگام نقاشی می‌شود .

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد

formability پوشش روی در فولاد گالوانیزه در برابر شکستن و از دست دادن چسبندگی در زمانی که فولاد در یک محصول شکل می‌گیرد مقاوم است .Durability پوشش روی به جابجایی ویژه‌ای برای محافظت از آن در طول حمل و نقل و استفاده نیاز ندارد . آن بسیار بادوام و مقاوم به خراش از خراش است .

قیمت تیرآهن 14 در تهران

مقاومت خوردگی با توجه به انجمن Galvanizers آمریکا ، فولاد گالوانیزه در برابر خوردگی برابر با ۱۰۰ برابر بهتر از فولاد uncoated مقاومت می‌کند .فولاد Galvanized

لوله درز مستقیم صنعتی ۳۱.۲

فولاد recyclable تا به حال the مواد بازیافتی در آمریکای شمالی است . فولاد ضد زنگ مانند دیگر انواع فولاد قابل بازیافت است .

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

ظاهر سطحی فولاد گالوانیزه یک ظاهر مات و خاکستری دارد . روکش روی که با استفاده از electrogalvanizing اعمال می‌شود is از فولاد گالوانیزه است که با برانگیختگی دسته‌ای یا پیوسته ساخته شده‌است و باعث پایان کیفیت بالاتر در هنگام نقاشی می‌شود .formability پوشش روی در فولاد گالوانیزه در برابر شکستن و از دست دادن چسبندگی در زمانی که فولاد در یک محصول شکل می‌گیرد مقاوم است Durability پوشش روی به جابجایی ویژه‌ای برای محافظت از آن در طول حمل و نقل و استفاده نیاز ندارد . آن بسیار بادوام و مقاوم به خراش از خراش است .فولاد recyclable تا به حال the مواد بازیافتی در آمریکای شمالی است . فولاد ضد زنگ مانند دیگر انواع فولاد قابل بازیافت است .

محاسبه قیمت ورق A283

galvanizing یک عملیات سطحی است ، بنابراین بخش عمده‌ای از مواد تحت‌تاثیر برانگیختگی قرار نمی‌گیرند  galvanizing فرآیند اعمال روی روی سطح به منظور بهبود مقاومت در برابر خوردگی است . Zn فعال‌تر از آهن / فولاد است در نتیجه هنگامی که در محیط خورنده به عنوان آند عمل می‌کند و ترجیحا ً زنگ‌زده می‌شود  چنین نوعی از حفاظت از خوردگی ، حفاظت Cathodic نامیده می‌شود و چون پوشش ترجیحا ً خورده‌شده پوشش داده می‌شود ، حفاظت Cathodic نامیده می‌شود .خواص دیگر مانند مقاومت کششی ، نقطه تسلیم ، ظرفیت گرمایی ، ضریب شکست و غیره به پوشش وابسته نیستند ، اگر پوشش گالوانیزه یک مقاومت فشاری را بر روی سطح معرفی کند ، عمر خستگی را افزایش می‌دهد

galvanizing چیست ؟

galvanizing یا galvanization یک فرآیند تولید است که در آن یک روکش روی برای فولاد یا آهن اعمال می‌شود تا حفاظت شود و از زنگ‌زدگی جلوگیری شود . چندین فرآیند برانگیختگی در دسترس وجود دارد ، اما رایج‌ترین روش ارایه‌شده و مورد استفاده ، تحریک برانگیختگی داغ – دیپ خوانده می‌شود .فولاد Galvanized از جمله the انواع فولاد به دلیل مقاومت طولانی‌مدت آن است و استحکام و شکل‌پذیری فولاد به اضافه محافظت از خوردگی فلز روی فلز روی آن وجود دارد . روی از فلز پایه با عمل کردن به عنوان یک مانع برای عناصر خورنده ، و ماهیت قربانی پوشش در یک محصول فولادی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا محافظت می‌کند .

این تطبیق پذیری آن را برای انواع پروژه‌ها و صنایع از جمله کشاورزی ، خورشیدی ، اتومبیل ، ساخت‌وساز ، و غیره قابل‌اجرا می‌سازد . در زیر ، هدف ما ارائه یک توصیف جامع از چگونگی فرآوری فولاد گالوانیزه ، روش‌های مختلف galvanization ، منافع آن و نحوه استفاده آن در این صنایع مختلف است .فولاد Galvanized

مراحل فرآیند برانگیختگی به شرح زیر هستند :

فولاد با محلول degreasing تمیز می‌شود بعد از تمیز شدن , فولاد در محلول آبی lowered می‌شود ( معمولا روی – آمونیوم کلرید ) بعد از شار , فولاد از طریق غوطه‌وری در خمره روی فلز مذاب شکل می‌گیرد و برای استحکام و یک روکش کامل مورد بازرسی قرار می‌گیرد .

مزایای فولاد گالوانیزه چیست ؟

بسیاری از صنایع مختلف از فولاد گالوانیزه استفاده می‌کنند زیرا دارای گستره وسیعی از مزایا برای صنایع هستند تا از آن‌ها استفاده کنند هزینه اولیه کم نسبت به بیشتر فولادهای تصفیه‌شده . به علاوه , فولاد گالوانیزه فورا ً آماده استفاده در زمان تحویل است . این کار نیاز به آماده‌سازی اضافی سطح , بازرسی , نقاشی / پوشش , و صرفه‌جویی در هزینه‌های بیشتر شرکت‌ها ندارد .زندگی طولانی‌تر . با این وجود, انتظار می‌رود که یک قطعه از فولاد صنعتی بیش از ۴ / ۴ سال در محیط‌های متوسط باقی بماند و می‌تواند طی چند سال گذشته با مواجهه شدید آب مواجه شود . نیازی به نگهداری نیست . افزایش دوام محصول نهایی فولاد , قابلیت اطمینان محصول را نیز افزایش می‌دهد .آند فداشونده تضمین می‌کند که هر نوع فولاد صدمه‌دیده توسط پوشش روی اطراف محافظت می‌شود . مهم نیست که بخش فولاد کاملا ً در معرض قرار گرفته باشد . پوشش ترجیحا ً به فولاد خورده و محافظ قربانی را برای مناطقی ایجاد می‌کند که آسیب می‌بینند مقاومت (راست) از روکش روی . عناصر آهن در فولاد به شدت مستعد زنگ زدن هستند , اما اضافه کردن روی به عنوان یک حایل حفاظتی بین فولاد و هر رطوبت یا اکسیژن عمل می‌کند . فولاد گالوانیزه بسیار محافظ است , از جمله گوشه‌های تیز و حفره‌هایی که نمی‌توان آن‌ها را با پوشش‌های دیگر محافظت کرد و باعث مقاومت در برابر آسیب شد .

قیمت پروفیل

روش‌های مختلف گالوانیزه کردن :

همان‌طورکه در بالا گفته شد , چندین فرآیند متفاوت برای فولاد گالوانیزه وجود دارد .

اولین و مهم‌ترین روش برای شکافتن , گالوانیزه کردن داغ است . این فرآیند بسیار شبیه به چه نامی است ! در این روش , فولاد یا آهن در یک حوضچه مذاب از روی غوطه‌ور می‌شود که دمای حدود ° c ° f را حفظ می‌کند . این حمام ذوب‌شده یک پیوند متالورژیکی بین روی و فلز دریافت می‌کند . بعد از اینکه فلز از حمام بیرون کشیده می‌شود , به قرار گرفتن در معرض هوا و مخلوط روی خالص با اکسیژن برای تشکیل اکسید روی واکنش می‌دهد . اکسید روی به دی‌اکسید کربن واکنش بیشتری می‌دهد و کربنات روی را تشکیل می‌دهد که پوشش محافظ نهایی را روی ماده ایجاد می‌کند .

آلیاژ و مشخصات مکانیکی آن را بشناسید

نشانه – حکایت یک ماده گالوانیزه داغ , حضور یک الگوی کریستالی مانند روی سطح است که گاهی اوقات به آن اشاره می‌شود . “یک پس‌زمینه مرحله‌ای با نورافکن‌ها , به سمت تصویری گرافیکی از دو بافت مختلف فولادی گالوانیزه و صیقلی , براق , موزائیک , بلورین , و برس کشیده شده‌اند .مواد پوشش شده جدید را می‌توان با روشی مشابه با مواد uncoated بکار برد . فولاد Galvanized می‌تواند در کاربردهایی با دمای بالا تا ۳۹۲ درجه فارنهایت مورد استفاده قرار گیرد ، اما استفاده در دماهای بالاتر از این سطح باعث می‌شود لایه روی – کربنات سرب به کار رود .

تفاوت فولاد کربن با فولاد نورد سرد چیست؟

روش گالوانیزه داغ یک انتخاب اقتصادی است که می‌تواند به سرعت در هر دو شکل ساده و پیچیده اجرا شود .

Galvannealing

Galvannealing نتیجه ترکیب فرآیندهای برانگیختگی و حرارتی داغ – شیب به منظور تولید یک روکش تخصصی بر روی فولاد است . فرآیند of از طریق تابکاری داغ و فوری انجام می‌شود که یک روکش خاکستری‌رنگ مات را تولید می‌کند .فولاد Galvannealed یک محصول آلیاژ روی آهن است که در آن فلز پایه از فرآیند گرم – شیب پوشیده می‌شود و سپس گرم می‌شود تا alloying بین پوشش روی مذاب و فولاد را ایجاد کند . نتیجه نهایی یک سطح مات مات است . فولاد Galvannealed برای جوشکاری مفید است و سطح برای چسبندگی رنگ بسیار عالی است .فولاد Galvanized

پیش از برانگیختگی:

انتقال گرما از طریق فلزات

هم چنین مشابه روش گالوانیزه – دیپ hot ، اما در مرحله اول تولید انجام شد . پیش از گالوانیزه کردن یک فرآیند است که شامل غلتیدن فلز از طریق یک عامل تمیز کننده به مواد اولیه برای تحریک برانگیختگی است . سپس فلز از طریق یک مخزن از روی مایع مذاب عبور می‌کند و فورا ً عقب می‌رود . مزیت اصلی این روش این است که حلقه‌های ورقه فولادی را می‌توان به سرعت بر روی یک مقیاس بزرگ با یک پوشش more نسبت به روش مرسوم گرم – غوطه‌ور کرد .

Electrogalvanizing

most روش‌های ذکر شده ، electrogalvanizing شامل فرو بردن مواد در خمره مذاب از روی نیست . در عوض ، یک جریان الکتریکی به یک محلول الکترولیت که برای فولاد به کار می‌رود معرفی می‌شود ، که یون‌های روی به طور مثبت روی فلز روی را کاهش می‌دهد – که سپس بر روی فولاد با بار مثبت ته‌نشین می‌شود . مثل قبل از برانگیختگی ، این روش معمولا ً در مرحله اول تولید انجام می‌شود .galvanizing از فولاد استحکام بالا پیشرفته استفاده می‌کندبرای اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند galvanization برای فولاد با استحکام بالا پیشرفته و همچنین galvanizing ملی هم‌کار ما ، لطفا ً اینجا کلیک کنید .

ساخت آهن چگونه انجام می شود

کدام صنایع از فولاد گالوانیزه استفاده می‌کنند ؟

فلزات Galvanized در همه جا مورد استفاده قرار می‌گیرند !

بدن خودروها و بسیاری از دوچرخه از فلزات گالوانیزه ساخته شده‌است . برخی از لوله‌های آب آشامیدنی هنوز از فولاد گالوانیزه ساخته شده‌اند . ورق نورد سرد نیز معمولا ً گالوانیزه است . آجیل ، پیچ و مهره ، ابزار و سیم‌های همه جور در حال حاضر گالوانیزه هستند چون این یک فرآیند ارزان است و به بالا بردن عمر این فلز کمک می‌کند .فولاد Galvanized به طور خاص اغلب همان چیزی است که در ساختمان‌های ” قاب فولادی ” مدرن استفاده می‌شود . فولاد Galvanized نیز برای ایجاد سازه‌هایی مانند balconies ، verandahs ، راه‌پله‌ها ، نردبان ، پیاده‌روهای ، و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد . اگر پروژه شما پس از انجام این کار در خارج از کشور زندگی کند ، این انتخاب ایده‌آل است . Fences ، سقف‌ها ، پیاده‌روهای بیرونی ، اینها همه گزینه‌های عالی برای تولید فلز گالوانیزه هستند !فولاد Galvanized

آشنایی با فاکتورهای تعیین قیمت میلگرد

صنایع خورشیدی & بادی – پروژه‌های خورشیدی باید یک گردش کار پیوسته داشته باشند و هر گونه تعمیرات / تعمیر و نگهداری منجر به اخلال در خدمات شود ( a . ک . a . فقدان درآمد  . این بدان معنی است که فولادهای گالوانیزه در پروژه‌های خورشیدی برای حفاظت از خوردگی خود محبوب هستند . هم چنین برای دوستانه بودن ” زیست‌محیطی ” آن مشهور است ، زیرا تولید گازهای گلخانه‌ای را تولید نمی‌کند و دهه‌ها بدون تعمیر و نگهداری تضمین می‌کند . به عنوان مثال ، اغلب در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد ، زیرا تجهیزات مستعد بودن به راحتی خورده‌شده ، ایجاد تقاضا برای تجهیزات سخت‌تر و انعطاف‌پذیرتر است . فولاد گالوانیزه Hot حفاظت از خوردگی را فراهم می‌کند که اغلب می‌تواند چند دهه طول بکشد، حتی زمانی که در معرض محیط سخت کشاورزی قرار گیرد .