محاسبه قیمت ورق A283

قیمت ورق A283 آهن رسان

ورق مخزنی A283 یکی از انواع ورق های فولادی آلیاژی است که در صنایع زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. همان‌طور که می دانید دو دسته اصلی ورق فولادی در کارخانه ها ساخته می شود که دسته ورق های آلیاژی بسیار متنوع و گسترده هستند و از آن جمله می توان به انواع ورق آلیاژی A516، A283، 17mn4, st44,st52,A6,A36,mo40,hardox,delidor,…اشاره کرد.انواع ورق آلیاژی نسوز و ورق آلیاژی مناسب دمای پایین و روزهایی هستند که از فولادهای با ویژگی های خاص ساخته شده‌اند و در موارد خاص نیز مورد استفاده قرار می گیرند برای خرید ورق A283 و اطلاع از قیمت ورق آلیاژی A283 به صورت روزانه می‌توانید سایت ما را بررسی کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید تا قیمت کف بازار و نرخ کارخانه محصولات فولادی را به شما معرفی کنند.

انواع ورق فولادی و کاربرد آن‌ها

ورق فولادی ویژگی های زیادی دارد اما بر اساس عناصر سازنده و ترکیب شیمیایی فولاد این ویژگی ها ممکن است با هم تفاوت داشته باشند بنابراین کاربرد انواع ورق فولادی قیمت آن‌ها و بسیاری موارد دیگر نیز با هم تفاوت خواهد داشت.

ورق‌های فولادی که در ترکیب شیمیایی آن‌ها دستکاری صورت گرفته و مقدار و انواع عناصرشان تغییر یافته است و آلیاژ گفته می شود ورق‌های آلیاژی معمولاً خصوصیات فنی و مکانیکی بسیار بالایی دارند و در کاربردهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. انواع ورق فولادی از نظر نوع کاربرد می‌تواند باشد و از نظر روش ساخت نیز ورق‌های فولادی می‌تواند در نوع ورق گرم و سرد تقسیم بندی شوند. معمولاً ورق های آلیاژی از نوع ورق گرم هستند برای تولید انواع ورق گرم در کارخانه ها از روش های نورد کاری استفاده می‌شود. نورد کاری فلزات با انواع غلتک صورت می گیرد. در نورد کاری گرم فولاد را درون کوره حرارت داده و در دمای بالا آن را غلتک کاری می‌کنند تا به شکل ورق تبدیل شود. ورق فولادی معمولاً در ابعاد اندازه و ضخامت های استاندارد تولید و عرضه می‌شود. این استانداردها در کشورهای مختلف ممکن است تفاوت داشته باشد و از مهم‌ترین انواع استاندارد ساخت فلزات می‌توان به استاندارد آلمان اروپا آمریکا روسیه و چین اشاره کرد که در کشور ما نیز از این استانداردها برای ساخت انواع مقاطع فولادی استفاده می شود.

قیمت ورق A283

ورق آلیاژی A283

یکی از انواع ورق های فولادی گرم است که به صورت عالی ساخته می شود. این محصول به خاطر داشتن ویژگی هایی که دارد و کاربرد خاص به عنوان مرغ مخزنی در بازار شناخته شده و معروف است. فرق مخزنی A283 در چهار استاندارد یا گرید A,B,C,D, ساخته می شود این گره ها در نوع ترکیب شیمیایی و به طور دقیق در میزان عنصر کربن با هم تفاوت دارند تفاوت در ترکیب شیمیایی به تفاوت در ویژگی ها و تفاوت در کاربرد و قیمت می انجامد. در ادامه به طور دقیق ویژگی های فنی و مکانیکی استاندارد ها و درجه های مختلف ورق آلیاژی A283 را بیان می کنیم.

A283_Gr A

A283_Gr B

A283_Gr C

A283_Gr D

کربن باعث افزایش سختی در فولاد می شود هرچه میزان آن کمتر باشد جوشکاری و ماشین‌کاری فولاد راحت‌تر است می‌بینید که در گریدهای مختلف ورق آلیاژی A283 مقدار کربن با هم تفاوت ناچیزی دارند ولی همین تفاوت کم نیز به تفاوت در ویژگی‌ها فنی و مکانیکی ورق می‌انجامد. رایج ترین و پرکاربردترین نوع این ورق مخزنی در خاورمیانه گرید A283_Gr C است. بر اساس استاندارد آمریکا این محصول دارای تنش تسلیم ۲۰۵ و تنش کششی بین ۳۰۸ تا ۵۱۵ مگاپاسکال می‌باشد.

قیمت ورق A283

معمولاً ورقه آلیاژی A283 در ابعاد ۱۵۰۰ ۲۵۰۰ و یا دو هزار ساخته و عرضه می شود البته ابعاد سفارشی و مختلف دیگری از آن نیز ممکن است در بازار وجود داشته باشد. ضخامت ورق های آلیاژی فوق در بازار معمولاً بین ۶ تا ۷۰ و یا حتی ۱۵۰ میلی‌متر می باشد.از نظر ترکیب شیمیایی و ویژگی های فنی شباهت زیادی به ورق آلیاژی A516 دارد ولی نسبت به آن کاربرد های معمول تری دارد و در مواردی که مقاومت به حرارت خیلی بالا نباشد مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید ورق

قیمت ورق st52 وارداتی در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir قیمت ورق آلومینایز قیمت ورق گیلان قطعات نمودار قیمت ورق سیاه در وب سایت آهن رسان  قیمت ورق سرد فولاد قیمت ورق ابعادی ورق st52 3 قیمت ورق st 32 محاسبه آنلاین وزن ورق گالوانیزه محاسبه آنلاین وزن ورق سیاه محاسبه آنلاین وزن ورق استیل  در اپلیکیشن آهن رسان ورق a283 چیست قیمت ورق a283 gr c نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق سیاه 1.5 میل قیمت و وزن ورق گالوانیز محاسبه آنلاین وزن ورق سیاه محاسبه آنلاین وزن ورق استیل محاسبه وزن ورق استیل محاسبه وزن فولاد  آهن رسان در کانال تلگرام محاسبه گر وزن ورق وزن صفحه ستون 40*40 چقدر است فرمول محاسبه وزن ورق آهن رسان  قیمت روز میلگرد اخبار لحظه ای قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه قیمت آهن ملل قیمت میلگرد سایز 8 کانال قیمت لحظه ای میلگرد قیمت آهن اصفهان امروز قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان ورق a283 چیست قیمت ورق a283 gr c قیمت ورق st52 قیمت ورق گیلان قطعات قیمت ورق a516 قیمت آهن فایکو نمودار قیمت ورق سیاه در وب سایت ahanresan  بارگذاری شده است.

خرید ورق آلیاژی A283

همیشه خرید محصولات فولادی باید با دقت انجام شود. این محصولات در کارخانه ها تحت استانداردهای مختلف ساخته می‌شوند و اگر این استانداردها رعایت نشود ضرر های زیادی به مصرف‌کننده وارد می شود قیمت ورق آلیاژی مخزنی در بازار آهن بر اساس وزن آن ابعاد ضخامت کارخانه سازنده استاندارد ساخت و بسیاری از موارد دیگر تعیین می شود بنابراین هنگام خرید ورق آلیاژی A283 حتماً باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید در صورتی که وقت جمع آوری اطلاعات را ندارید می توانید با یک فروشنده آهن معتبر تماس گرفته و سفارش و خرید خود را به آن ها بسپارید. قیمت ورق آلیاژی به قیمت کف بازار و نرخ کارخانه در مواردی که حجم خرید بالا باشد امکان پذیر خواهد بود شما باید از کیفیت آن اطلاع کامل داشته باشید نام کارخانه سازنده معتبر و شناخته شده باشد در ایران کارخانه هایی مثل فولاد مبارکه کاویان و اکسین اهواز تولید کننده های اصلی ورق آلیاژی مخزنی هستند. بخشی از نیاز صنایع به ورق A283 از طریق واردات از کشورهای مثل چین روسیه کره اوکراین هند و بلژیک انجام می گیرد

کاربرد این ورق همان‌طور که از نامش پیداست برای ساخت انواع لوله های تحت فشار و لوله های مخازن مخازن نگهدارنده مواد نفت گاز پتروشیمی برای ساخت بدنه ماشین آلات سنگین صنعتی برای ساخت سازه اسکلت کشتی و قطعات ماشین آلات پر مصرف برای ساخت پیچ و مهره و ساخت استراکچر های استوانه ای شکل انبار نفت در پل سازی و راهسازی تیر و با انواع تیرها و ستون های نگهدارنده ساخت دکل جرثقیل های تلسکوپی و سقفی و سازه های فلزی سنگین استفاده می شود.