محافظ فولاد ضد زنگ

در چند صد سال گذشته بدیهی است که فولاد به ماده مورد علاقه ساختمانهای مدرن تبدیل شده است. در اینجا چند دلیل وجود دارد.فولاد و فولاد گالوانیزه سازگار با محیط زیست هستند. فولاد و روی هر دو تقریباً بی نهایت قابل بازیافت هستند. هنگامی که فولاد به درستی بازیابی می شود ، هیچ تغییری در خصوصیات شیمیایی یا فیزیکی پایه فولادی یا پوشش روی غوطه ور گرم وجود ندارد. موسسه ساخت و ساز فولاد آمریکا به ما می گویدقیمت ناودانی اروپا در مشهد   که فولاد ساختاری که در حال حاضر در ایالات متحده تولید می شود از 93 درصد ضایعات فولاد بازیافتی ساخته می شود. و 98 درصد از کل فولاد سازه ای در ساختمانهایی که در پایان عمر مفید خود خرد می شوند ، در محصولات جدید فولادی بازیافت می شوند. محافظ فولاد ضد زنگ 

محافظ فولاد ضد زنگ

فولاد با نگهداری کم است

تمیز کردن و تمیز کردن ساختمان ساخته شده از فولاد راحت تر از تمیز کردن ساختمان ساخته شده از چوب یا آجر است. این کیفیت به ویژه هنگامی که سازه ها در مکان های دور ساخته می شوند بسیار مهم است.

قیمت ورق صنعتی در تهران

قیمت روز ورق صنعتی  در وب سایت آهن رسان به نشانی https://ahanresan.ir/st52/  قیمت ورق آهن کیلویی نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق سیاه قیمت ورق برشی قیمت ورق روغنی قیمت ورق رنگی قیمت ورق st52 قیمت ورق قطعات قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق گالوانیزه تاراز قیمت ورق کانال کولر قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق سیاه قیمت ورق st52 قیمت ورق آهن صنعتی قیمت ورق اکسین در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

فولاد با دوام است

فولاد پوسیده نمی شود و فولادی که با گالوانیزه گرم شده تصفیه شده است ، که در یک لحظه چیزهای زیادی برای گفتن داریم ، زنگ نمی زند. گالوانیزه غوطه وری می تواند. اصل گالوانیزه کردن عمر فولاد را از 34 به 170 سال افزایش دهد. حتی وقتی فولاد گالوانیزه غوطه ور گرم آسیب ببیند ، با تشکیل یک لایه کربنات روی خود را ترمیم می کند.محافظ فولاد ضد زنگ

فولاد قوی است

نسبت مقاومت به وزن در مقایسه با سایر مواد ، به ویژه در فولاد زیاد است. فولاد گالوانیزه گرم دارای حداکثر مقاومت تسلیم 450 میلی آمپر است. چوب ممکن است حداکثر مقاومت تسلیم حدود 80 میلی آمپر داشته باشد. مقاومت اضافی فولاد گالوانیزه گرم غوطه وری به طراحان آزادی بیشتری می بخشد زیرا ساختمانهای آنها به پشتیبانی کمتری نیاز دارند. فضای بیشتری برای منحنی ها ، قوس ها و ویژگی های معماری مورد علاقه بصری وجود خواهد داشت.

فولاد در برابر آفت مقاوم است

موریانه ها بیش از مجموع آتش سوزی ، سیل و طوفان به سازه ها آسیب می رسانند. قطعات لوله کشی در پالایشگاه موریانه ها فولاد نمی خورند.

فولاد ضد حریق آهن رسان

قاب های چوبی از اولین مصالح ساختمانی هستند که آتش می گیرند. آتش از طریق فولاد پخش نمی شود.محافظ فولاد ضد زنگ

بیمه فولاد کم هزینه تر است

فولاد در برابر باد بهتر می ایستد و در برابر آتش مقاوم است. اگر فولاد را به جای سایر مصالح ساختمانی انتخاب کنید ، هزینه های بیمه شما کمتر خواهد شد. پس انداز در طول عمر ساختمان ادامه خواهد داشت.و هزینه ساخت با فولاد با هزینه های ساخت و ساز با سایر مصالح در ساختمان های بیش از 1200 تا 1500 فوت مربع قابل مقایسه است. فولاد آلیاژی در کشتی سازی ساخت ساختمانهای فلزی ، حتی در سال 2020 ، با هزینه ای کمتر از 40 دلار در هر فوت مربع امکان پذیر است.فولاد یک انتخاب عالی برای چارچوب یک ساختمان است ، و این تنها گزینه برای بیشتر بلندمرتبه ها است. اما قاب های فولادی باید در برابر خوردگی با گالوانیزاسیون با آب گرم محافظت شوند.محافظ فولاد ضد زنگ

افکار نهایی

برای به دست آوردن مزایای کامل فولاد ، شما به فولادی نیاز دارید که با گالوانیزه گرم آب تصفیه شده باشد. برای ساخت فولاد گالوانیزه گرم ، فولاد تصفیه نشده تمیز می شود. سپس ، برای ایجاد سطح تماس بهتر با روی مذاب در مرحله بعدی ، شار می شود. فولاد در روی مذاب غوطه ور می شود. شکل‌دهی فلزات تا به آن یک پوشش محافظ نازک و یکنواخت بدهد. آن لایه محافظ روی به فلز قربانی تبدیل می شود تا از فولاد زیر آن در برابر اکسیداسیون و خوردگی محافظت کند.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

فولاد زنگ نزن آهن رسان

چگونه ساخته می شود در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.irفولاد زنگ نزن چیست حلال و حل شونده فولاد زنگ نزن اجزای سازنده فولاد زنگ نزن گاما کاربرد فولاد زنگ نزن انواع فولاد زنگ نزن فولاد زنگ نزن در کانال قیمت گذاری آهن رسان چیست علوم هفتم اجزای سازنده فولاد زنگ نزن و چدن را بنویسید آهن در روغن زنگ میزند راه های جلوگیری از زنگ زدن آهن را بنویسید راه های جلوگیری از زنگ زدن آهن پنجم ابتدایی جلوگیری از زنگ زدن آهن کلاس ششم چهار راه جلوگیری از زنگ زدن فلزات جلوگیری از زنگ زدن استیل جلوگیری از زنگ زدن چاقو برای جلوگیری از زنگ زدن لیست آهن فروش اصفهان اصفهان آهن قیمت آهن در کارخانه ذوب آهن اصفهان آهن فروشی اصفهان قیمت آهن اصفهان خرید اهن الات از کارخانه شماره تلفن اهن الات اصفهان کارخانه آهن در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

اما ، حتی پوشش محافظ فولاد گالوانیزه داغ نیز جذابیت زیبایی خاص خود را دارد. محافظ محافظی که به مدت یک سال یا بیشتر در معرض هوا قرار می گیرد ، از فولاد گالوانیزه گرم غوطه ور می شود و پوشش جذاب و خاکستری طبیعی را ارائه می دهد. و اگر رنگ دیگری مورد نظر باشد ، به راحتی رنگ می شود یا پودر می شود. با استفاده از پتینه روی روی فولاد گالوانیزه گرم غوطه ور به عنوان “آغازگر” ، عمر رنگ 150 درصد افزایش یافته یا حتی دو برابر افزایش می یابد.با س questionsالات خود در مورد مزایای بسیاری از گالوانیزاسیون با آب گرم برای فولاد سازه ای با ما تماس بگیرید یا اجازه دهید ما پیشنهاد خود را ارائه دهیم.محافظ فولاد ضد زنگ