چرا از فولاد گالوانیزه در مشاغل ساختمانی استفاده می گردد

فولاد متنوع ترین ماده ای است که در پروژه های ساختمانی تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. با معماری های متمایز فلزی که در ساخت آن وجود دارد ، می توان ترکیبات منحصر به فردی از فولاد ایجاد کرد که خصوصیات متمایزی را برای محصول نهایی ارائه می دهد. شاید محبوب ترین فولاد مورد استفاده در ساخت و ساز فولاد گالوانیزه باشد. ساختمان قاب معمولاً از فولاد گالوانیزه برای حمایت از ساختار کلی آن و حفظ چارچوب در آن استفاده می کند.

تفاوت فولاد ضد زنگ و فولاد گالوانیزه

علاوه بر این ، فولاد گالوانیزه همچنین به محافظت از اجزای سازه ساختمان در برابر خوردگی ناشی از سموم محیطی ، عناصر و رطوبت کمک می کند. موارد زیر برخی از دلایلی است که شما باید در محافظت از ساختار کلی ساختمان خود به دنبال فولاد گالوانیزه باشید.چرا از فولاد گالوانیزه در مشاغل ساختمانی استفاده می گردد

فولاد آلیاژی در کشتی سازی

مقرون به صرفه است

هزینه های اولین بار و هزینه های طول عمر همیشه در زمینه ساخت و ساز صحبت می شود. یک سرمایه گذاری کلان در ابتدای پروژه شما باعث صرفه جویی قابل توجهی در طول عمر ملک می شوددر مورد ساخت اسکلت فلزی گالوانیزه نه تنها در طولانی مدت مقرون به صرفه نخواهد بود بلکه از همان ابتدا نیز ارزان قیمت است. برای بهترین نتیجه ، توصیه می شود محصولات فولاد گالوانیزه را از تولید کننده خریداری کنید تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.همیشه بخاطر داشته باشید که خرید فولاد یا حتی یک پوشش محافظ از شخص ثالث هزینه زیادی دارد ، بدون ذکر نتایج ضعیفی که ارائه می دهد.

قیمت قوطی پروفیل در تهران

پایداری را تضمین می کند

معماری پایدار یا سبز در کاهش ضایعات و به حداقل رساندن تأثیرات زیست محیطی توسعه تدریجی ضروری است. توجه داشته باشید که ساختمانها تقریباً نیمی از کل انرژی جهانی را مصرف می کنند. در واقع ، ساختمان ها 40 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای و 20 درصد از کل زباله های جامد را تشکیل می دهند.به همین دلیل برای اطمینان از محیط کار سالم باید فولاد گالوانیزه را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که تولید فولاد از محصولات قابل بازیافت قابل توجه قبل و بعد از مصرف استفاده می کند.به اندازه کافی جالب توجه است ، فضایی که از فولاد گالوانیزه ساخته شده است همچنین می تواند بازیافت شود زمانی که ساختمان به هدف خود رسیده باشد. به این دلیل که روش گالوانیزه از روی مذاب استفاده می کند که می تواند بارها و بارها برای محافظت از اجزا with با مقدار کمی زباله مورد استفاده قرار گیرد.به علاوه ، طول عمر و دوام اجزای سازه های فلزی باعث می شود منابع کمتری برای جایگزینی یا تعمیر قطعات خاص در جاده خرج شود.چرا از فولاد گالوانیزه در مشاغل ساختمانی استفاده می گردد.

انواع فولاد در ابعاد استاندارد

نیاز به نگهداری کم دارد

نگهداری از محوطه ساختمان برای حفاظت از دارایی های شما و محافظت از ساکنان فضا ضروری است. با این حال ، تعمیر و نگهداری ساختمان اغلب وقت و کار زیادی را می طلبد ، نیازی به ذکر هزینه ای نیست که باید برای اطمینان از سلامت دفتر کار برای کارمندان خود صرف کنید.این مورد در مورد ساختمانی از فولاد گالوانیزه وجود ندارد. بر خلاف هر ماده ای ، فولاد گالوانیزه به اندازه کافی انعطاف پذیر است که می تواند با سایر مواد شیمیایی ، فلزات و شرایط مختلف محیطی واکنش مثبت نشان دهد.در بیشتر موارد ، ساختمانهای فولادی گالوانیزه سالی یکبار تمیز می شوند تا ساختار آنها حفظ شود و طول عمر آنها بیشتر شود. برای شیرین کردن کارها ، تنها کاری که باید برای تمیز کردن فضای گالوانیزه انجام دهید این است که آنها را با آب قلیایی اسپری کنید قبل از این که پارچه نرم آن را پاک کنید.چرا از فولاد گالوانیزه در مشاغل ساختمانی استفاده می گردد.

سازه های فلزی در مقابل بتن مسلح