لوله در صنعت تصفیه

پالایشگاه نفت یک مکان صنعتی است که روغن خام یا یک ماده تصفیه نشده را به یک محصول برتر با ارزش تبدیل می کند. نفت خام عمدتا از هیدروژن و کربن تشکیل شده است. این سازماندهی مجدد این هیدروکربن ها است که نفت خام را به فرآورده های نفتی نهایی تبدیل می کند.مقاطع باز پروفیل یک پالایشگاه می تواند تنظیمات مختلفی داشته باشد. از هر نوع پیکربندی ، هدف این است که هیدروکربن ها را در دمای مختلف / نقاط جوش مختلف برای دستیابی به گازها و مایعات تصفیه شده خاص جدا کنید.پالایشگاه ها از فرآیندهای مختلفی مانند واحدهای تقطیر ، برج های تقسیم ، واحدهای آلکیلاسیون ، ترقه های کاتالیزوری ، اصلاح کننده ها و واحدهای کک سازی تشکیل شده اند.

لوله در صنعت تصفیه

هر یک از واحدهای عملیاتی

داخل یک پالایشگاه به محصولات مشابهی نیاز دارد. لوله فولادی ، به طور معمول بدون درز A106 درجه B ، برای کنترل فشارهای بالا همراه با شیرهای فولادی جعلی یا ریخته گری مشخص شده است. محافظ فولاد ضد زنگ برای ترکیبات دمایی / فشار حتی بالاتر ، ممکن است یک لوله آلیاژ کروم مانند A335P11 مشخص شود. برای انتقال روغن و فرآورده های تصفیه شده آن از طریق واحدهای فرآوری و خارج از پالایشگاه ، ممکن است مایل به لوله کشی نیاز باشد.

فراتر از لوله فولادی آهن رسان 

تمام سیستم های لوله کشی به فلنج و اتصالات فولادی ، دریچه های فولادی (جعلی و ریخته گری) ، پیچ و مهره های گل میخ و واشرهای مارپیچ پیچیده برای اتصال همه آنها به یکدیگر نیاز دارند. همراه با این سیستم های لوله کشی ، تعداد زیادی ابزار ، آویز لوله و سایر لوازم جانبی لوله کشی مورد نیاز است. تولید برق مورد نیاز برای بهره برداری از پالایشگاه می تواند به اندازه یک شهر کوچک باشد و غالباً از آنچه برای بقیه افراد جامعه اطراف لازم است پیشی می گیرد. قیمت ناودانی اروپا در مشهد  سیستم بخار به تنهایی ، با مبدل های حرارتی ، تله های بخار ، خطوط میعانات و عایق لوله می تواند به سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز داشته باشد. همه این سیستم ها با هم کار می کنند تا جریان خام موجود در مخازن و محصولات نهایی که از پالایشگاه به سمت مشتریانشان جاری می شود را حفظ کنند.

برادران Traeger ثابت کرده است که یک مسابقه عالی برای مشتریان تصفیه کننده آنها است. تولیدکنندگانی که برادران Traeger نماینده آنها هستند ، با بالاترین کیفیت محصولات را ارائه می دهند ، در حالی که کارکنان فروش فنی Traeger خدمات سریع و قیمت گذاری رقابتی مورد نیاز مشتری خود را ارائه می دهند.

 تکنولوژی و افزایش تولید و تقاضا

پالایشگاه ها توجه بیشتری به تأثیر آنها بر محیط زیست دارند. اکنون آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده برای ردیابی انتشارات فراری اجزای لوله کشی به یک برنامه شناسایی و ترمیم نشت (LDAR) نیاز دارد. حداکثر میزان انتشار فراری در حال حاضر 500 ppm گاز سمی از تجهیزات است. کالیفرنیا برای منطقه شمالی خود به حداکثر میزان انتشار 100 ppm نیاز دارد. برادران Traeger قادر است مواد مورد نیاز خود را تأمین کند تا این نیازهای سختگیرانه را برآورده کند. یکی از این تولیدکننده ها شیرهای KITZ است. شیرهای استاندارد KITZ دریچه های کم آلایشی هستند و برای بیش از حداکثر میزان انتشار 100 ppm طراحی ، آزمایش و گواهی شده اند. شیرهای KITZ کمتر از ppm 50 و شیرهای توپی استاندارد آنها کمتر از ppm 20 مجاز هستند.چرخش و خاموش کردن روشهای دیگری است که به بهبود کارایی در یک پالایشگاه کمک می کند. اصل گالوانیزه کردن چرخش ها و خاموش شدن ها برای برنامه ریزی و ارزیابی مواد مورد نیاز به پالایشگاه ها نیاز دارند. برخی از مواد پیش از موعد تهیه می شوند در حالی که ممکن است برخی محصولات نادیده گرفته شوند. این که آیا مواد به صورت تحویل استاندارد مورد نیاز هستند یا یک راه حل شبانه ، برادران Traeger تجربه پاسخگویی به خواسته های شما را دارد.

قیمت ورق st52  در خین عرب مشهد

قیمت ورق st52 وارداتی در کانال قیمت گذاری آهن رسان مشخصات ورق st52 نمودار قیمت ورق st52 قیمت ورق فولاد مبارکه قیمت ورق st37 قیمت ورق سیاه قیمت ورق a516 قیمت ورق گالوانیزه قیمت ورق آهن رسان به نشانی https://ahanresan.ir/st52/قیمت ورق st52 وارداتی مشخصات ورق st52 قیمت ورق فولاد مبارک قیمت ورق روغنی قیمت ورق سیاه قیمت ورق st37 قیمت ورق a516 در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

سیستم های پیچیده مانند پالایشگاه ها برای ادامه کارکرد با کارآیی بیشتر به توجه مداوم نیاز دارند. نگرانی در مورد تهیه به موقع قطعات با کیفیت بالا با قیمت مناسب در بهترین حالت باعث حواس پرتی و در بدترین حالت برای مدیریت پالایشگاه فاجعه است. به همین دلیل Traeger Brothers برای مدیریت انبار MRO خود با یک پالایشگاه بین المللی خاص همکاری کرده است. از طریق مدیریت تأمین مجتمع برادران Traeger در مورد کالاهای معمول این پالایشگاه ، کمبود و شرایط اضطراری آنها تقریباً 100٪ کاهش یافته است. Traeger’s Vendor Managed Inventory (VMI) اطمینان می دهد که شیرها و اتصالات صحیح همیشه برای کارکنان تعمیر و نگهداری پالایشگاه ، در مقادیر توافق شده و با قیمت قرارداد قبل از مذاکره در دسترس هستند.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

هزینه های واقعی یک محصول

این مشارکت موجودی مدیریت شده توسط فروشنده به کارمندان خرید پالایشگاه اجازه می دهد تا بر برنامه ریزی صحیح ، بهبود روند و کارایی متمرکز شوند و در عین حال جزئیات عرضه روزانه محصولات نگهداری را به شریک مورد اعتماد خود بسپارند. زمان صرف شده در مناقصه تکراری برای اساسی ترین محصولات حذف می شود. این کار شلوغ با افزایش نیروی انسانی جایگزین می شود که می تواند در سطوح بالاتر خرید محصولات سرمایه ای ، برنامه ریزی و برنامه ریزی تامین پروژه استفاده شود. مدیریت صحیح پالایشگاه برای اطمینان از سودآوری در زمان نوسان قیمت نفت خام بسیار مهم است. مدیریت هزینه ها و بهره وری کارکنان می تواند تفاوت بین پالایشگاهی که در حال درآمدزایی است. قطعات لوله کشی در پالایشگاه و پالایشگاه تعطیل شده باشد. فقط یک روز درآمد از دست رفته می تواند برای پالایشگاه صدها هزار دلار هزینه داشته باشد ، درآمد جریانی که هرگز نمی تواند برای ساعتها یا روزهایی که از دست رفته است دوباره پس گرفته شود. در شرایطی از این قبیل ، هزینه واقعی یک محصول حیاتی نشان داده می شود – مشخصات نادرست ، کیفیت پایین محصول ، خدمات ضعیف و حتی تحویل دیررس ، همه اینها هزاران بار نسبت به صرفه جویی آشکار در مورد کالای فاکتور ، برای یک تصفیه کننده هزینه دارد. به راستی ، این نبرد برای موفقیت مالی یک پالایشگاه می تواند با هزینه یک میخ از دست برود.

فولاد آهن رسان

دانلود کتاب استاندارد پایپینگ فایل پایپینگ در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.irاقلام پایپینگ استاندارد ساپورت گذاری در پایپینگ لوله کشی دریایی مخفف های پایپینگ مهندسی لوله کشی کلاس خط در پایپینگ مراکز فروش آهن در تهران قیمت آهن در سبزوار قیمت روز آهن در بیرجند کانال آهن فروشان در کانال قیمت گذاری آهن رسان  سایت های فروش آهن استعلام آهن شرکت آهن قیمت آهن صنعتی قیمت لوله سیاه درزدار اصفهان لیست آهن فروش اصفهان اصفهان آهن آهن آنلاین شماره تماس آهن فروشان اصفهان آهن فروشی اصفهان قیمت آهن اصفهان قیمت لوله آهنی سیاه قیمت آهن اهواز قیمت قوطی آهن قیمت آهن ۱۴ انواع لوله در صنعت قیمت آهن فایکو قیمت هر کیلو آهن امروز نمودار قیمت آهن آهن آنلاین در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

در یک پالایشگاه ، اجزای فرآیند سطح بالا باید به طور موثر مشخص و بدون شکست تأمین شوند. هزینه های شکست در زمان ، پول و حتی از دست دادن بالقوه زندگی انسان قابل قبول نیست. شرکت هایی که روند خرید را به برادران Traeger اعتماد دارند می توانند بر مشاوره متخصص ، فناوری پیشرو در صنعت ، بالاترین کیفیت محصول ، خدمات سریع و کارآمد ، تحویل به موقع و قیمت رقابتی حساب کنند. استفاده از این دارایی ها با کارکنان موجود در پالایش و دانش فنی بیمه می کند که مشتری پالایشگاه Traeger ارزش کامل مزیت Traeger را دریافت می کند.