بررسی انجام آنالیز دستی XRF

آنالیز دستی XRF شما چقدر سخت است؟

میلگرد آجدار ۱۴میانه A3

آنالیز دستی XRF شما چقدر سخت است؟ اگر باید محتوای فلز و آلیاژ را در تأسیسات تولیدی خود ، حیاط بازیافت ضایعات فلزات یا پالایشگاه نفت و گاز تأیید کنید ، می دانید که فناوری اشعه ایکس فلورسانس (XRF) بهترین راه حل را برای تجزیه و تحلیل ارائه می دهد فلزات در کل چرخه زندگی فلزات. از تجزیه و تحلیل های XRF قابل حمل می توان برای شناسایی مواد اولیه مثبت (PMI) مواد اولیه ورودی ، ارزیابی کار در حال انجام در هر مکان از تأسیسات ، انجام تضمین کیفیت نهایی قطعات ساخته شده ساخته شده استفاده کرد ، و آنها خصوصاً برای تأیید ترکیب مواد در هنگام نهایی شدن فلزات بسیار ارزشمند هستند. دایره کامل به عنوان آهن قراضه بیایید. آنالیز دستی XRF شما چقدر سخت است؟

لوله استنلس استیل صنعتی مانیسمان ۱ اینچ رده ۱۰

 

اما اگر در مورد این صنایع چیزی می دانید ، می دانید که این صنایع می توانند محیط های سختی داشته باشند. لبه های تیز در ماشین آلات تولیدی یا قطعات تولید شده ، فلز شکسته و پاره شده در سراسر بازیافت و لبه های تیز در اتصال دهنده ها ، پیچ ها و پیچ و مهره ها روی خطوط لوله وجود دارد. این آنالیزها در محیط هایی که حاوی آلودگی ، گرد و غبار و رطوبت بیش از حد هستند نیز استفاده می شود. تیتانیم و آلیاژهای آن

رایج ترین باورهای غلط در مورد فولاد ضد زنگ

اگر روی این آنالیزورهای حساس سرمایه گذاری می کنید ، پس باید مطمئن باشید که ناهموار و قابل اعتماد هستند. بنابراین قبل از خرید ، از دوام آنها اطمینان حاصل کنید اما اپراتورهای شما آنها را با دقت اداره می کنند. قبل از خرید به دنبال این ویژگی ها باشید: آنالیز دستی XRF شما چقدر سخت است؟

سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت در برابر موج

 

محافظت از ردیاب. ردیاب ها بخشی از تجزیه و تحلیل XRF هستند که تابش فلورسانس ساطع شده از نمونه را پس از تابش از آن اندازه گیری می کنند و به شناسایی عناصر کمک می کنند ، بنابراین باید از آنها محافظت شود. آنالیز کننده باید حاوی مانعی باشد تا به شما در کاهش خطر سوراخ شدن ردیاب (بدون تأثیر بر عملکرد عنصر نور) در نتیجه موارد و لبه های تیز ، کمک کند. بدون وجود این مانع ، آشکارساز شما در برابر آسیب پنچری آسیب پذیر است و منجر به خدمات تعمیر گران قیمت و خرابی ابزار می شود که ممکن است خط اصلی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

قیمت ورق کارتن پلاست

گواهی IP54. وارد کردن گرد و غبار یا رطوبت به دستگاه تجزیه و تحلیل می تواند مضر باشد. اغلب اوقات باعث کاهش طول عمر تجزیه و تحلیل و قابلیت اطمینان آن می شود. اگر در محیط های پر از گرد و غبار و مرطوب کار می کنید ، به دنبال آنالیز کننده XRF دارای گواهینامه IEC IP54 باشید ، به این معنی که در برابر رطوبت و گرد و غبار مهر و موم شده است ، و آن را به گزینه ای ایده آل برای محیط های سخت صنعتی تبدیل می کند. (IEC مسئول استانداردهای  لوله چدنی چه چیزی است بین المللی و ارزیابی انطباق برای همه فن آوری های الکتریکی ، الکترونیکی و مرتبط است.) یک طرح ضد پاشش و گرد و غبار به شما کمک می کند تا عملکرد بی وقفه و استفاده بدون نگرانی در هر مکان را تضمین کنید. آنالیز دستی XRF شما چقدر سخت است؟

قیمت ورق سیاه روز

سخت اما سبک وزن. برخی از اپراتورها از تجزیه و تحلیل های XRF در طول روز در این زمینه استفاده می کنند و هرچه ابزار بالاتر باشد ، کاربر می تواند از خستگی بیشتر رنج ببرد – که می تواند منجر به انداختن ساز یا کوبیدن تصادفی آن به سایر موارد شود. به دنبال آنالیزورهایی باشید که وزن آنها کمتر از چهار پوند است (برخی از آنالیزگرهای XRF وجود دارند که وزن آنها کمتر از 3 پوند است).

از نظر ارگونومی طراحی شده است. علاوه بر وزن ساز ، طراحی نیز مهم است. اگر کنترل آن دشوار باشد ، می تواند از دست فرد بلغزد و به وسایل دیگر بیفتد یا کوبیده شود. برای سهولت استفاده به دنبال گیره های تپانچه بگردید.

رنگ آمیزی برجسته. یک ابزار سیاه یا خاکستری که در میان تجهیزات صنعتی یا تکه های ضایعات فلزی قرار دارد ، می تواند به راحتی از بین برود ، سپس پا شود یا وسایل سنگینی روی آن قرار گیرد. به دنبال رنگ آمیزی روشن مانند سبز فلورسنت باشید تا از پس زمینه برجسته شود. آنالیز دستی XRF شما چقدر سخت است؟

قیمت تیرآهن 14 در تهران

پلاستیک انعطاف پذیر به منظور سبک نگه داشتن ابزار ، معمولاً از پلاستیک برای محفظه و بسیاری از قطعات استفاده می شود. با این حال ، این ابزار می تواند در معرض مواد خطرناک و مواد شیمیایی سخت قرار گیرد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که محفظه با پلاستیک مقاوم در برابر ضربه ساخته شده است تا در برابر بیشتر شرایط ناسازگار مقاومت کند.

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

دوام باتری اگر شخصی در یک جرثقیل قرار داشته باشد ، یا در بالای هوا از یک نردبان آویزان شده باشد ، بسیار ناراحت کننده است و پس از آن مجبور است اغلب برای شارژ مجدد یا قرار دادن باتری های جدید به زمین برگردد. اطمینان حاصل کنید که شارژ باتری می تواند حداقل نیم روز یا بیشتر دوام بیاورد. حتی بهتر ، باتری های تعویض گرم عملکرد بی وقفه را ممکن می کنند ، حتی اگر باتری کم شود. به دنبال آنالیزگرهایی باشید که برای تعویض باتری نیازی به خاموش شدن ندارند. با استفاده از این نوع ابزارها ، کاربران می توانند بیش از 10 ساعت تجزیه و تحلیل کنند بدون اینکه کارهای روزمره خود را متوقف کنند. آنالیز دستی XRF شما چقدر سخت است؟

بازیافت rocky mountain

بنابراین پاسخ به اینکه تحلیلگر شما چقدر سخت باید باشد. پاسخ به سختی کارگرانی است که آنها را اداره می کنند.

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد