تناسخ مجدد مس – آیا مس برای همیشه زنده است؟

تناسخ مجدد مس

یادداشت سردبیر: ما هر سه شنبه در ماه جولای و آگوست را به مس شماره 29 در جدول تناوبی اختصاص می دهیم. تناسخ مجدد مس – آیا مس برای همیشه زنده است؟ مس می تواند سبز باشد مس به دلیل رنگ متمایز شناخته شده است ، اما آیا می دانید مس می تواند فلزی “سبز” تلقی شود؟ به این دلیل که مس یکی از بازیافت ترین فلزات است و سهم قابل توجهی در سیستم های انرژی پایدار دارد.بررسی گرافن به عنوان یک پوشش فلزی با استفاده از طیف سنجی Raman

میلگرد آجدار ۲۵ ذوب آهن A3

لوله استنلس استیل صنعتی درزدار ۱.۴

مس همراه با سایر فلزات غیر آهنی از جمله آلومینیوم ، نیکل و قلع ، هیچ یک از خصوصیات شیمیایی یا فیزیکی خود را در طی فرآیند بازیافت از دست نمی دهد ، به این معنی که می توان آن را به مدت نامحدود بازیافت کرد. تقریباً تمام محصولات ساخته شده از مس بدون تخریب قابل بازیافت هستند و مس بازیافتی یا مس ثانویه ، پس از فرآوری مجدد ، از مس اولیه (مس ناشی از سنگ معدن) قابل تشخیص نیست. روند استفاده از مس و تأثیر آن بر تولید و قراضه فلز گروه مطالعات بین المللی مس (ICSG) تخمین می زند که در سال 2012 ، بیش از 30٪ از مس مصرفی از طریق بازیافت مس حاصل شده است. نیازهای مس برخی از کشورها تا حد زیادی به مس بازیافتی بستگی دارد تا نیازهای داخلی را برآورده کند. تناسخ مجدد مس – آیا مس برای همیشه زنده است؟

خم کردن میله فلزی

منبع مهم مس ثانویه قراضه است. طبق ICSG’s World Copper Factbook 2014 ، قراضه مس “جدید” از فرآیندهای تولید کنار گذاشته می شود ، در حالی که محصولات پایان عمر منسوخ “قراضه قدیمی” می شوند. تولید مس ثانویه ، فرآیند ساخت مس از قراضه ، فرایندهایی مشابه تولید اولیه را به کار می برد. ICSG تخمین می زند که در سال 2013 ، در سطح پالایشگاه ، تولید ثانویه تصفیه شده مس به 18 درصد از کل تولید تصفیه شده مس رسید. تحقیقات جدید در زمینه چاپ سه بعدی با تیتانیوم

مجسمه آزادی م Instituteسسه صنایع بازیافت قراضه (ISRI) برگه های واقعی ، آلومینیوم ، مس و سایر فلزات غیر آهنی تخمین می زند که ضایعات مس و آلیاژ مس 32٪ از مس مس ایالات متحده را تأمین می کند و ایالات متحده 15٪ از عرضه جهانی مس بازیابی شده

ایالات متحده سالانه به اندازه کافی مس را بازیافت می کند تا محتوای مس نزدیک به 25000 مجسمه آزادی را تأمین کند.

آمار بیشتر از سازمان زمین شناسی ایالات متحده نشان دهنده اهمیت قراضه مس در کل عرضه است: تناسخ مجدد مس – آیا مس برای همیشه زنده است؟

قراضه قدیمی که به فلز تصفیه شده و آلیاژهای آن تبدیل می شود ، 180،000 تن مس ، معادل 10٪ از مصرف آشکار ، فراهم می کند.
قراضه جدید خریداری شده ، ناشی از عملیات ساخت ، 640،000 تن مس حاوی حاصل شد.

برش فلزات
از کل مس بازیابی شده از قراضه (از جمله قراضه های مبتنی بر آلومینیوم و نیکل) ، کارخانه های تولید برنج 75 درصد بازیافت کردند. تولیدکنندگان متفرقه ، ریخته گری ها و کارخانه های شیمیایی ، 10٪ سازندگان شمش ، 10٪؛ و ذوب و تصفیه خانه های مس ، 5٪.
بازیافت مس عمر مفید آن را افزایش می دهد ، به طوری که همانطور که در CopperAlliance.org گزارش شد ، 75 درصد مس تولید شده از سال 1900 هنوز مورد استفاده قرار می گیرد تناسخ مجدد مس – آیا مس برای همیشه زنده است؟

قیمت ورق کارتن پلاست
. از آنجا که مس بازیافت شده رسانایی الکتریکی را در خود حفظ می کند بررسی انجام آنالیز دستی XRF، نه تنها به افزایش بهره وری انرژی در بسیاری از سیستم های قدرت کمک می کند بلکه فرآیند بازیافت مس تا 85٪ انرژی کمتری نسبت به تولید اولیه خود مصرف می کند ، که صرفه جویی سالانه 40 میلیون تن CO2 است. در بسیاری از سیستم های انرژی تجدیدپذیر ، 12 برابر مس بیشتر از سیستم های سنتی برای اطمینان از کارایی استفاده می شود.

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد

اگر هنوز به ارزش مس شک دارید ، در اینجا چند واقعیت دیگر آورده شده است ، همانطور که در پست های قبلی گزارش شده است. بخوانید آیا دزدیده شده است؟ سرقت جدید Wildcard در شناسایی فلزات قراضه است تا در مورد چگونگی سرقت سیم مسی از زیرساخت های برق باعث قطع برق و حتی انفجار شود. تناسخ مجدد مس – آیا مس برای همیشه زنده است؟

قیمت تیرآهن 14 در تهران
برای آگاهی از رهنمودها و قوانین بالقوه ، قیمت بالای ضایعات فلز را بخوانید: نگاهی به تلاش های جدید برای مبارزه با سرقت فلزات. فشار بر روی بازیافت کنندگان ضایعات فلزی است تا منابعی را که از آن خریداری می کنند بررسی کنند و یکپارچگی فلز خریداری شده را تأیید کنند. تجزیه و تحلیل های فلورسانس اشعه ایکس دستی (XRF) یک سلاح ضروری در این مبارزه است.

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد