پیش بینی صنعت فلز

فلز در آینده

طی سالهای اخیر ، صنعت فلز شاهد رونق چشمگیری بوده است. با این افزایش ، شما ممکن است سؤال کنید که صنعت به کجا می رود. پیش بینی صنعت فلز آیا تقاضا به رشد خود ادامه می دهد یا حباب ناشی از ترکیدن است؟ در زیر نگاهی به صنعت فلز و اینکه در آن انتظار می رود در سال 2019 و فراتر از آن بروید ، است.

تیرآهن ۳۳ ترک IPE

لوله استنلس استیل صنعتی مانیسمان ۱۰

پیش بینی صنعت فلز در سال 2020 و فراتر از آن

صنعت تولید فلز در حال افزایش تقاضا است که از قبل از رکود سال 2008 مشاهده نشده است. این تقاضا باعث شده است که بسیاری از افراد نسبت به چشم انداز خود احساس خوشبینی کنند.

 

اقتصاددانان حتی با وجود مسائل اقتصادی مانند تورم ، احساس مثبت می کنند. کریس كوئل ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت بازرگانی آرمادا و تحلیلگر اقتصادی انجمن تولیدكنندگان و تولیدكنندگان ، تخمین می زند كه رشد در ساخت فلز باید سرعت ثابتی در سطح ملی برای تولید ناخالص داخلی آمریكا در سال 2019 – بین 2.7 تا 3.4 درصد داشته باشد. پیش بینی صنعت فلز  . این افزایش به طور کلی در صنعت تولید ظاهر می شود و دلالت بر کوره بلند چیست این دارد که بازارهای فلزی امسال رونق بگیرد.

ساخت آهن چگونه انجام می شود

پیش بینی می شود تولید ایالات متحده از 2018-2021 2.8 درصد رشد کند. با این افزایش کلی تولید در سراسر کشور ، اکنون تقاضای بیشتری برای کارگران ماهر در بخش های فلزکاری ، ساخت ، جوشکاری و اتمام وجود دارد. لینکلن تکن می گوید ایالات متحده آمریکا تا سال 2024 به حدود 90،000 جوشکار احتیاج ورق کرکره چیست خواهد داشت. با این افزایش چشمگیر برای کارگران در این مناطق ، متخصصان این صنعت می خواهند بدانند که چگونه می توانند از این رشد تقاضا مقابله کنند. جان کاتالانو ، مدیر ارشد SME در FABTECH – بزرگترین فلز تشکیل ، ساخت ، جوشکاری و پایان دادن به بزرگترین فلز در آمریکا ، می گوید:

چرا باید یک سیستم گاراژ مدولار بخرید

“متخصصان صنعت سؤالاتی در مورد آینده دارند و ما می خواهیم مکانی را برای آنها فراهم کنیم تا پاسخ ها و نوآوری های لازم برای مواجهه با چشم انداز تولید رو به رشد را پیدا کنند.” پیش بینی صنعت فلز نه تنها تغییری در ساخت و تولید ایجاد شده بلکه تغییراتی در صنعت فلزات و معادن نیز به وجود آمده است. ابزارهای جوشکاری را در این مقاله بیاموزید.

سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت در برابر موج

فلزات و روندهای صنعت معدن

S&P Global Ratings PriceAs گزارش شده توسط S&P Global Ratings ، صنعت فلزات و معدن انتظار می رود در سال 2019 برای تولید کنندگان بالادستی و پایین دست اقدامات اعتباری را بطور متوسط ​​بهبود بخشد. این به دلیل پایین آمدن بدهی و قیمت نسبتاً مسطح و انتظارات خروجی در سال 2019 است. علاوه بر این ، 73 درصد قیمت های دولتی برای بیشتر فلزات و سایر کالاهای معدنی طی دو سال آینده بطور کلی پایدار خواهد بود. این براساس تعادل فرض شده در عرضه و تقاضای جهانی است.

قیمت ورق سیاه روز

چین همچنان نیروی اصلی برای صنعت معدن و فلزات است و پیوندهای آنها ریسک بزرگی در رابطه با آنها در صنعت دارد. کاهش تقاضا از چین یا افزایش پیش بینی نشده در ظرفیت تولید فولاد می تواند وضعیت فعلی صنعت را مختل کند. تنش های تجاری فعلی بین ایالات متحده و چین می تواند نقش مهمی در بی ثبات کردن قیمت فلزات و صنعت معدن داشته باشد. پیش بینی صنعت فلز

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

انتظارات قیمت گذاری

به دلیل بالاتر بودن قیمت انرژی در سال 2018 ، تورم در کل صنعت وجود داشته است. با این حال ، S&P Global Ratings ، به جای آن در سال 2019 ، جیب های کوچکی از تورم را پیش بینی می کند ، با تمرکز بیشتر روی تقاضای بالاتر برای مهارت های ویژه یا ماشین آلات. شرکت ها با بهبود بیشتر بهره وری – از جمله فناوری اتوماسیون بیشتر – در حال حل این مسئله هستند. پیش بینی صنعت فلز

قیمت تیرآهن 14 در تهران

اگرچه آینده به دنبال صنعت فلزات روشن است ، اما مهم است که با احتیاط به جلو حرکت کنیم. ندانستن تقاضا برای صنعت به اوج خود می رسد ، به این معنی است که می خواهید در مورد وقایع جهان فلز به روز باشید. تیم ما در Mead Metals بینش صنعت و موارد بیشتری را در وبلاگ ما ارائه می دهد.

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد