سیاستهای MEAD METALS رد می کنند

تیرآهن ۲۰ ذوب آهن اصفهان

حتی با بالاترین تعهد نسبت به کیفیت یا دقیقترین پایبندی به اقدامات کنترل کیفیت ، گاهی اوقات موادی که برای شغل مورد نظر مناسب نیستند ، آن را به تحویل می رسانند. گرچه ممکن است اغلب اتفاق نیفتد ، اما هنوز هم اتفاق می افتد.

فولاد ضد زنگ برای نوشیدنی و فرآوری مواد غذایی

و در آن زمان ها ، آنچه واقعاً مهم است ، نحوه واکنش شما (به عنوان تهیه کننده مواد) است. سیاستهای MEAD METALS رد می کنند در اینجا نگاهی می اندازیم به نحوه مدیریت مواد “رد” در Mead Metals.

لوله استنلس استیل صنعتی درزدار ۲

Reject Material چیست؟

در موارد نادری که مشکلی در نظم مادی وجود دارد ، معمولاً  ورق کرکره چیست در دو اردوگاه قرار می گیرد: خطاهای مشخصات و زنگ زدگی.

عملیات های حرارتی فولاد ضد زنگ

خطاهای مشخصات

وقتی ماده ای با مشخصات فراخوانده شده هنگام سفارش مطابقت نداشته باشد ، ما می خواهیم تمام تلاش خود را برای احترام به آن تعهد اصلی انجام دهیم. هر چند بار که “یک بار سه بار برش را اندازه بگیریم” ، گاهی اوقات اندازه شکاف خیلی باریک بیرون می آید یا مواد با سوراخ شدن زیاد از بین می رود. اساساً ، سیاستهای MEAD METALS رد می کنند اگر کارساز نباشد یا در تجهیزات مشتری گیر کند ، مسئله ای وجود دارد. ما می خواهیم مشتریان ما در صورت بروز این مسئله به ما اطلاع دهند و برای رفع مشکل تلاش خواهیم کرد.

فلزات دریایی

مسائل زنگ زدگی

در حالی که حل کردن و اصلاح موضوعات مشخصات بسیار آسان است ، اما مشکلات زنگ زدگی می تواند کمی خاکستری باشد. ما قبل از حمل و نقل مواد فلزی ، بسیار مراقب کیفیت آن هستیم. اما پس از خروج از مرکز ما ، ما کنترل زیادی بر نحوه ذخیره سازی و نگهداری مواد نداریم. کاربرد قفس های بافته شده با سیم

قیمت ورق سیاه روز

فلزات مختلف در شرایط خاص باعث ایجاد زنگ زدگی می شوند و اگر مواد از قبل زنگ زده تحویل داده شده باشند ، ما می خواهیم در اسرع وقت در مورد آن اطلاعاتی کسب کنیم. اما ، اگر مواد روزها یا هفته ها پس از زایمان زنگ زده باشد ، سیاستهای MEAD METALS رد می کنند به همین راحتی می تواند ناشی از روش های ذخیره سازی یا عوامل محیطی باشد.

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

چگونه ما مواد را رد می کنیم

از آنجا که هر نمونه و روابط مشتری متفاوت است ، رویکرد ما در رد مطالب نیز منحصر به فرد است. بعضی اوقات می توانیم مواد را پس بگیریم و دوباره کار کنیم. در مواقع دیگر ، ممکن است این نیاز باشد که سفارش جایگزین شود. در یک مورد دیگر ، ممکن است ما در قبال موضوع مورد نظر مسئولیتی نداشته باشیم. لوله چدنی چه چیزی است

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد

مسئله و شرایط هرچه باشد ، سیاست ما کمک به مشتریان است. به نیازهای آنها گوش فرا دهیم و تا جایی که می توانیم به آنها کمک کنیم. از این گذشته ، یکی از مزایای تامین کننده کوچکتر بودن این است که بتوانید به مشتریان خود وقت ، سیاستهای MEAD METALS رد می کنند توجه و خدمتی را که شایسته آن هستند ، ارائه دهید. و این همان کاری است که ما انجام می دهیم وقتی اوضاع عالی پیش می رود و هر زمان مشکلی پیش می آید.

قیمت تیرآهن 14 در تهران