محاسبه قیمت ناودانی

قیمت ناودانی نوعی پروفیل‌ فولادی است که در صنعت و ساخت‌وساز بسیار کاربرد دارد.که شکل آن شبیه حرف U انگلیسی بوده و از نظر نوع ساختاری دارای انواع مختلفی( آلومینیوم، استیل، گالوانیزه و …) است ولی از نظر روش تولید دو نوع  فابریک و پرسی می‌باشد. در هنگام خرید باید به این نکته توجه کرد که محصول مورد نظر را با چه مشخصاتی و برای چه کاربردی نیاز دارید؟ زیرا خرید اشتباه می‌تواند هزینه زیادی به همراه داشته باشد و مشاوره گرفتن و دانستن اطلاعات در این زمینه، قبل از خرید می‌تواند تمام ابهامات ذهن شما را بین ببرد. برای اطلاعات بیشتر بهتر است همراه ما باشید.

نکات مهم قبل از خرید ناودانی چیست

محاسبه قیمت ناودانی

جدول وزنی این محصول چیست

یکی دیگر از موارد با اهمیت در هنگام خرید این محصول، آشنایی کافی با جدول وزنی یا همان جدول استاندارد اشتال آلمانی است. در این جدول سایزها و ابعاد مختلف و همچنین اطلاعاتی مانند مساحت و دیگر جزئیات محصول ذکر شده است و چون در بازار، قیمت این محصول نوسان زیادی دارد پس برای خرید بهتر و با کیفیت تر حتما باید جدول اشتال و وزن شاخه را در هنگام خرید مورد بررسی قرار داد. قیمت ناودانی

در این جدول یک تقسیم بندی دیگری برای ناودانی در نظر گرفته شده است و آن نوع سبک و سنگین آن است، یعنی اگر محصول تولید شده از نظر ضخامت و وزن کمتر از آنچه که در جدول ذکر شده، تولید شود نوع سبک است و اگر مطابق با استاندارد این جدول باشد نوع سنگین یا همان نوع اروپایی آن است. نوع اروپایی اغلب از کشورهای روسیه، اوکراین و ترکیه وارد می‌شود و با توجه به اینکه زمان طولانی لازم است تا این کالا وارد کشور و به بازار عرضه شود، به همین دلیل ظاهری زرد رنگ دارد.

اهمیت از نظر جنس چگونه است

دقت در نوع جنس تولید شده در هنگام خرید ناودانی یکی دیگر از موارد قابل توجه است. اینکه این محصول از نظر جنس: استیل، آلومینیوم و یا گالوانیزه باشد بسیار با اهمیت است. معمولا باید از آلیاژهای ضد زنگ و ضد خوردگی تولید ‌‌‌‌‌‌شود تا در برابر رطوبت مقاوم باشد. نکته مهم دیگر در این قسمت این است که اگر از آلیاژهای گران و با ارزشی مثل نیکل و کروم تولید شده باشد قطعا قیمت بالاتری نسبت به فولاد معمولی خواهد داشت.

ناودانی‌های ضد زنگ آهن رسان چند نوع هستند

اگر برای سازه خود قصد خرید این محصول( نوع ضد زنگ) را دارید بهتر است بدانید که

ناودانی های فولادی ضد زنگ در سه نوع هستند: بگیر، نگیر، نسوز

خرید ناودانی ناب تبریز آن دسته از مقاطع فولادی ضد زنگی که خاصیت جذب آهن ربا را داشته باشد را نوع بگیر می‌‌گویند و اگر قابلیت جذب آهن ربا را نداشته باشند نوع نگیر است. نوع نسوز این محصول به آن دسته از مقاطع فولادی اطلاق می‌‌‌‌‌شود که مقدار کروم بیشتری در هنگام تولید آن به کاررفته است و تا دمای 1200 درجه سانتیگراد مقاوم بوده و از استحکام بالایی برخورداراست. از مزیت‌های استفاده از نوع نسوز این است که:

ظرفیت بار یعنی چه

نکته مهم دیگر که قبل از خرید ناودانی باید به آن توجه داشت ظرفیت بار است، یعنی نیاز شما  به این محصول با توجه به سازه مورد نظرتان باید مشخص باشد. حتما ظرفیت بار را مشخص کنید و به اندازه خریداری نمائید. در صورت خرید کم شاید برای تهیه دوباره آن در یک مقطع زمانی به مشکل برخورید. قاعدتا از کارخانه مستقیم نمی‌توان خرید کرد زیرا ظرفیت فروش کارخانه ها بر مقایس تن (بالای 20 الی 25 تن) است. پس بهتر است از انبار‌های مطمئن خریداری کنید و در صورت خرید اضافه نیز بعد از پایان پروژه مقدار باقی مانده کاربری نخواهد داشت. قیمت ناودانی امروز

محاسبه قیمت ناودانی

برای استعلام قیمت ناودانی آهن رسان  چه با ید کرد

قبل از خرید این محصول حتما از چند کارخانه و انبار معتبر قیمت به روز را استعلام بگیرید. زیرا همیشه افراد و شرکت‌های سودجو وجود دارند که از بی اطلاعی خریداران سواستفاده کرده و قیمت بالاتری را اعلام می‌کنند. در صورت امکان با ضمانت خرید کنید. از مراکز و انبارهایی خرید کنید که ضمن ارائه  مناسب ترین قیمت، از ضمانت کالای خود مطمئن باشند. پس دقت فرمائید به مراکزی مراجعه نمایید که مجوز معتبر داشته باشند.

نیم رخ 

قیمت ناودانی 8  سایت آهن رسان جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 6 جدول ناودانی ایرانی upa قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی سایت آهن رسان به نشانی اینترنتی www.ahanresan.ir قیمت ناودانی ۱۰  محاسبه وزن میلگرد آنلاین محاسبه آنلاین وزن ورق استیل محاسبه آنلاین وزن قوطی محاسبه آنلاین وزن ورق سیاه محاسبه آنلاین وزن فلزات محاسبه آنلاین وزن ناودانی آهن رسان محاسبه گر وزن ورق محاسبه آنلاین وزن لوله قیمت ناودانی 6 جدول ناودانی ایرانی upa قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی 8 اصفهان جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت ناودانی ۱۰  قیمت ناودانی سنگین در کانال تلگرام آهن رسان قیمت ناودانی 10 قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی 10 سبک قیمت ناودانی اصفهان جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت ناودانی ۱۲ قیمت نبشی 4 سبک قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی 200 آهن رسان قیمت ناودانی 10 سبک جدول ناودانی ایرانی upa قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 12 آهن رسان جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی 10 قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی 10 سبک قیمت ناودانی اصفهان جدول وزن ناودانی اصفهان قیمت ناودانی ۱۲ قیمت نبشی 4 سبک وجود دارد.

معتبرترین کارخانه‌های تولید ناودانی کدامند

بهترین برندها و کارخانه‌های تولید این محصول در ایران:  کارخانه فولاد البرز غرب، فایکو، کارخانه ناب تبریز، فولاد تهران، فولاد شکفته، ذوب آهن اصفهان، کارخانه نورد یاوران زنجان، کارخانه مگا استیل، فولاد دهشیر و نورد سجاد می باشند. به روز ترین قیمت این محصول را می‌توانید از کارخانه های ذکر شده استعلام بگیرید. همیشه در فاکتور قیمت این محصول طول شاخه، محل بارگیری و ساعت آن اعلام می‌گردد.قیمت ناودانی سبک اروپاییبه عنوان سخن آخر باید گفت حتما قبل از خرید با مشاوران متخصصص در این زمینه مشورت نموده و درخواست پیش فاکتور نمایید، حتما پس از رویت پیش فاکتور و دریافت اطلاعات کامل معامله صورت گیرد و نکات ذکر شده را مد نظر داشته باشید.