مشخصات ورق سیاه ST37 ، ST52 و A516 چیست

صفحات فولادی کاربردهای گسترده ای در صنعت دارند ، بسته به هدفی که دنبال می کنند از طرق مختلف به بازار عرضه می شوند و مشتریان خاص خود را دارند.

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد

این ورق ها را می توان به صورت ورق یا رول یا قرقره برش داد و بسته به نیاز و هدف خرید ، دیگران یکی از این دو نوع را انتخاب و خریداری می کنند.

لوله استیل ۳۱۶ صنعتی ۱.۲ اینچ

از ورق استیل معمولاً در ساخت و ساز و صنعت استفاده می شود. این ورق استیل به دو روش تولید می شود که یکی از آنها ورق استیل با استفاده از روش نورد سرد ، در نهایت ورق روغن و ورق گالوانیزه است. صفحه فولادی روش ساخت دوم با استفاده از روش نورد گرم بیرون می آید و انتهای آن یک صفحه فولادی سیاه است.

قیمت تیرآهن 14 در تهران

قیمت پروفیل

ورق های سیاه یا صفحات راهنما به دو نوع صنعتی و عمومی تقسیم می شوند ، کاربردهای آنها خاص است و با استفاده از متفاوت ترین فن آوری ها و روش ها تولید می شوند. هر یک از آنها باعث تفاوت در فن آوری تولید می شود. دارند.مشخصات ورق سیاه ST37 ، ST52 و A516 

قیمت تیرآهن کرمانشاه در مشهد

کاربرد ورق مشکی صنعتی

صفحه فولادی تولید شده توسط نورد گرم در نهایت در صنایع مختلفی مانند اتومبیل ، تانکر ، پتروشیمی ، صنایع سنگین ، سد سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت ورق سیاه روز

این ورق با استاندارد ساخت ST37 برای ساخت و ساخت انبارها و تولید ورق های فولادی توسط نورد گرم برای گرم کردن صفحات یا پیش گرم کردن صفحات در کوره ها استفاده می شود. دما 1280 درجه سانتیگراد و در حین نورد اولیه ، پوست آن را جدا می کنند تا به مرحله نورد نهایی برسد ، و در این مرحله به تدریج ضخامت کاهش می یابد تا به سطح مطلوب و در نهایت ورق سیاه حاصل برسد.

قیمت نبشی

ضخامت مورد نظر ورق سیاه 1.6 میلی متر تا 16 میلی متر است و این ضخامت در مکان های مختلف پس از اتمام فرآیند نورد گرم و سرد شدن محصول ، از سیم پیچ یا تیغه استفاده می شود و آنها برای فروش هستند.

قیمت ورق کارتن پلاست

به منظور تولید ورق فولادی با استفاده از فناوری نورد گرم ، ورق فولاد ذوب شده و در دمای بالا نورد می شود و اگر در دمای بالا نورد شود ، در نتیجه ورق سیاه مات و رنگ تیره دارد. تعداد آنها بیشتر است و به دلیل رنگ تیره آنها برگهای سیاه نامیده می شوند.مشخصات ورق سیاه ST37 ، ST52 و A516 

مشخصات و انواع ورق های سیاه

سازه های ضد زنگ برای موانع محافظت در برابر موج

ورق های سیاه در دو استاندارد تولید می شوند که هرکدام دارای مشخصات خاصی هستند.

مشخصات ورق ST37

ورق سیاه ST37 برای ساخت و ساز استفاده می شود ، ورق سیاه ST37 دارای محتوای کربن کم است ، بنابراین دارای مقاومت بالایی است و به طور گسترده ای در صنعت و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. محتوای کم کربن قابلیت جوشکاری ورق را بهبود می بخشد و برای تولید پروفیل های فولادی مانند تیرها ، گوشه ها ، میله های گرد ، ورق ها ، پروفیل ها و رولپلاک ها مناسب است.

مشخصات ST52

چرا باید یک سیستم گاراژ مدولار بخرید

ورق سیاه ST52 یکی از ورقهای ساختمانی و صنعتی است که به همراه ورق سیاه ST37 به طور گسترده ای در صنعت استفاده می شود. از مهمترین ویژگیهای فویل مشکی ST52 می توان به مقاومت خمشی و پیچشی زیاد ، خاصیت ارتجاعی و تحمل زیاد به دلیل خواص عناصر سیلیکون (Si) و منگنز (Mn) در ساختار اشاره کرد. ورق سیاه ST52.

علاوه بر این ، این نوع ورق ها قابلیت جوشکاری خوبی دارند ، قابل شکل گیری و ماشین کاری هستند و این ویژگی ها باعث کاربردی تر شدن آنها می شود. فویل سیاه ST52 در ساخت قطعات مربع ، تسمه و غیره استفاده می شود. از دیگر کاربردهای صندلی های سیاه می توان به ساخت پل ، جرثقیل ، ریل ، قاب کامیون و قطعات صنعتی اشاره کرد.

محاسبه قیمت ورق st52

این ورق سیاه ST52 در کارخانه های ایران در ابعاد 1.5m x 6m و 2m x 6m تولید می شود. کشورهای اروپایی و کارخانه های فولاد آسیای شرقی به طور مساوی تولید می کنند. این ورق سیاه را در مقیاس بزرگتر نمایش دهید.مشخصات ورق سیاه ST37 ، ST52 و A516 

مشخصات ورق  A516

ورق سیاه A516 در زمره ورقهای ساختمانی و صنعتی در نظر گرفته می شود که در کاربردهایی مانند صنعت نفت و گاز ، صنعت مخازن و دیگهای بخار استفاده می شود. علاوه بر این ، این نوع ورق ها در چهار درجه یا درجه و کیفیت تولید می شوند.

A516 Gr 70

A516 Gr 60

A516 Gr 65

A516 Gr 55

در مورد تفاوت کیفیت این ورق سیاه ، باید گفت که این اختلافات به دلیل فشار ، دما ، کشش ، ضربه و عملکرد لنز است.

A516 اساساً یک ورق فولاد پر کربن است که حاوی مقادیر بسیار کمی از عناصر دیگر مانند فسفر و گوگرد است. عناصر دیگری مانند منگنز و سیلیکون در این نوع ساختار فویل سیاه تا آنجا که ممکن است وجود دارد و خواص خمشی و کیفیت خوبی را فراهم می کند.مشخصات ورق سیاه ST37 ، ST52 و A516 

فلزات مهم برای فرآوری در کارخانه

قیمت ورق ST37

ورق St37 یک صفحه فولادی آلیاژی با مقاومت بالا است. مواد ورق st37 مشابه مواد st33 است. افزودن کربن به ورق st37 از این طریق باعث افزایش کشش آن ورق در مقایسه با ورق st33 می شود. در نتیجه ، این ورق خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. قیمت ورق st37 با وجود خواص مکانیکی ، قابلیت جوشکاری ، استفاده در دستگاه های صنعتی و صنعتی بسیار مناسب است.مشخصات ورق سیاه ST37 ، ST52 و A516