ورق کرکره چیست

ورق کرکره چیست

تیرآهن ۴۵ ترک IPE شاخه

ورق کرکره چیست؟ ورق کرکره سینوس: ابتدایی ترین طرح مقوا که از زمان های بسیار قدیم تولید و فروخته شده است. ورق کرکره چیست . ورق بام راه راه برای پوشش سقف شیبدار از مواد مختلفی استفاده می شود و می توان آنها را به دو دسته تقسیم کرد: روکش های فلزی و روکش های غیر فلزی (به دلیل استفاده گسترده از ورق فلزی).

لوله استنلس استیل صنعتی مانیسمان ۶

دسته پوشش های غیر فلزی شامل مواد مختلفی از جمله ایران ، اردواز ، سرامیک ، دكرا ، شنگن ، آندولین ، آندو ویلا و غیره می باشد.

با این وجود ، روکش های فلزی که در کوره بلند ساخته شده شامل ورق های فلزی (پرده غلتکی) است که در طرح های مختلف شکل گرفته و به دلیل ماهیت سقف (تماس مداوم با باران و برف) ، برای جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی ، باید از ورق های استفاده شده گالوانیزه شوید. دارند.

چگونه می توان هزینه های ماشینکاری CNC را کاهش داد

ورق گالوانیزه چیست؟

این نوع خاصی از قالب است که از ورق های گالوانیزه ساخته شده و در ساخت سقف های شیروانی استفاده می شود. ورق کرکره چیست مدت طولانی است که از سقف های شیب دار برای انتقال آب باران باقیمانده در پشت بام استفاده می شود.

محاسبه قیمت ناودانی

انواع مدل های سقف طراحی شده و ساخته شده است تا پیشرفت های تکنولوژیکی و سلیقه های همه سلیقه ها را برآورده سازد.

آلیاژ و مشخصات مکانیکی آن را بشناسید

یکی از پرکاربردترین ، قدیمی ترین ، ساده ترین و به صرفه ترین ورق گالوانیزه  است. به دلیل شباهت موج مدور و تشکیل زندان ، به آن برگ Sinoos نیز گفته می شود. خصوصیات ورق گالوانیزه ذوزنقه ای که با استفاده از ابزار جوشکاری اتصالات انجام می دهند.

به طور کلی ، ورق های بام به دو دسته کلی تقسیم می شوند. ورق کرکره چیست بدون رنگ گالوانیزه

رنگ گالوانیزه

در ساخت این ورق ها از روش های مختلف قالب استفاده شده است ، از جمله:

پیش بینی صنعت فلز

برگه طراح سرامیک (پالرمو و ژنو)

قیمت ورق سیاه روز

برگ بسته شدن سینوسی

ورق ذوزنقه ای

آثار Shadowlain

ورق گالوانیزه ذوزنقه یکی از پرکاربردترین انواع تشکیل ورق است. ورق کرکره چیست این ورق ها در سایزهای مختلف در بازار موجود است و بسته به درخواست مشتری معمولاً بین 30 میلی متر تا 2 میلی متر ضخامت و حدود 100-125 سانتی متر عرض دارند. با این وجود ، مطابق هدف و سفارش مشتری تولید می شود. بعد دیگر. شکل دیگر این محصول در بازار به نام ورق های گالوانیزه ذوزنقه ذوزنقه ای رنگی برای مصارف مختلفی موجود است.

قیمت میلگرد اپوکسی در مشهد

ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای رنگی نیز در اندازه های ذکر شده فروخته می شوند. ورق های ذوزنقه ای معمولاً از ورق های گالوانیزه با عرض 100 تا 125 ساخته شده و زمان تولید 2 تا 48 ساعت است. ورق کرکره چیست هنگام قالب گیری این محصول ، اگر از ورق گالوانیزه با عرض 125 سانتی متر استفاده می کنید ، عرض ورق بدست آمده حدود 108 سانتی متر و عرض مفید در کار 88 سانتی متر خواهد بود.

فولاد Galvanized